projektowanie, kontrole, nadzory sieci oraz instalacji sanitarnych

Misją naszej firmy jest udoskonalenie usługi projektowej poprzez kompleksową obsługę klienta.

Odciążamy Inwestora od załatwiania spraw formalnych, gdyż całym procesem projektowym od otrzymania zlecenia do uzyskania pozwolenia na budowę zajmujemy się osobiście. Większość firm projektowych skupia się wyłącznie na procesie projektowania, wymagając od Inwestora załatwiania spraw formalnych w urzędach i innych instytucjach, a wiemy, iż Inwestorom nie związanym z branżą sprawia to wiele kłopotów i trudności.

Kompleksowa obsługa Inwestora, czyli obsługa formalno-prawna procesu budowlanego (występowanie w imieniu Inwestora o wymagane dokumenty, Warunki Zabudowy, Techniczne Warunki Przyłączenia, wypełnianie wszelkich wniosków, uzyskiwanie opinii i zezwoleń potrzebnych do rozpoczęcia procesu inwestycyjnego), doradztwo techniczne, wykonywanie projektów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę, projektów wykonawczych, szczegółowych propozycji oraz rozwiązań technicznych to nasze pomysły zyskanie zadowolenia i zaufania klienta.

Większość Inwestorów posiada grunt, pieniądze oraz pomysł na realizację przedsięwzięcia, natomiast brak im realnego czasu jak również wiedzy i chęci na skompletowanie pełnej dokumentacji projektowej. Naszym zadaniem jest poprowadzenie Inwestora poprzez ten żmudny proces lub przeprowadzenie go osobiście w pełnej współpracy z Inwestorem. Taka forma realizacji projektu jest bardzo wygodna dla Inwestora, gdyż nie musi on zagłębiać się w rzeczy, które w przyszłości nie będą mu potrzebne. Tego typu usługi są bardzo popularne, a tak naprawdę wielu firmom się po prostu nie chce tak załatwiać spraw, zostawiając na barkach Inwestora załatwianie spraw formalnych, jeżdżenie po urzędach i polemiki z urzędnikami o sprawach, na których się nie znają.

Dodatkowo proponowane przez nas rozwiązania są zgodne z „Zasadą Zrównoważonego Rozwoju”. Wiele firm stosuje rozwiązania, materiały czy też projektuje urządzenia, nie zwracając uwagi na ich trwałość czy ekologię, a jedynym kryterium wyboru jest cena oraz łatwość zastosowania w/w. W naszych projektach wykorzystujemy możliwość zwiększenia trwałości inwestycji poprzez podniesienie jakości zastosowanych materiałów, technologii i rozwiązań, a jednocześnie przyczyniamy się do poszanowania naszego środowiska.

Poza tym projektujemy instalacje w nowoczesnych technologiach, które nie zawsze są znane i chętnie stosowane przez inne biura projektowe. Ponadto projektujemy głównie przy użyciu komputera (programów graficznych, programów wspomagających projektowanie instalacji) co zdecydowanie zwiększa tempo pracy i pozwala na wielokrotne zmiany, które ze względu na szybki proces inwestycyjny są nieuniknione.